אודות

 
וי פתרונות דפוס ומוצרי פרסום מספקת כבר למעלה מ- 10 שנים פתרונות דפוס, שילוט ומיתוג לעסקים, ועובדת כיום עם כמה מהחברות ומבתי העסק הגדולים והמוכרים בארץ. בין היתר, היא מתמחה ביצירת שלטים מכל הסוגים, בהדפסת קטלוגים וברושורים פרסומיים, במיתוג מקיף של עסקים (כולל: מוצרי נייר, דלפקים, אריזות, מדבקות קיר וכדומה). וי היא הרבה מעבר לבית דפוס, ולו רק בשל העובדה שיא נותנת ללקוח מענה גם ברמת התכנון והקונספט, בנוסף לרמת הייצור והביצוע.
 

ליווי מלא מרעיון לפתרון

 
בכל הנוגע להפקות דפוס לעסקים, וי פתרונות דפוס ושילוט היא One-stop Shop. המומחים של וי מלווים את הלקוח כבר בשלב סיעור המוחות, מייעצים וממליצים לו על הפתרונות הנכונים, המותאמים בדיוק לצורכיו העסקיים – הן מבחינת התפעול והביצוע והן מבחינת הערך המוסף, התועלת הצפויה והחיסכון בעלויות. המטרה היא להעניק ללקוח את התוצאות האפקטיביות ביותר, בעוד שהוא נהנה מליווי צמוד, מראש שקט ומתהליך מהיר ויעיל לכל אורך הדרך.
 

שקיפות כבר בתחילת הדרך

 
וי פתרונות דפוס ומוצרי פרסום דוגלת בשקיפות מול הלקוח, ומיישמת זאת כבר בשלב הצעת המחיר. הצעותיה הן תמיד ברורות, מפורטות וכוללות אך ורק את הפתרונות והשירותים שלהם זקוק הלקוח. כך הוא מקבל כבר בתחילת הדרך תחושה של אמינות, ואינו "זוכה" להפתעות בלתי צפויות בהמשך. יתרה מזאת, הצעות המחיר נשלחות ללקוח במהירות האפשרית, כדי שיוכל להחליט בהקדם כיצד הוא ממשיך את הפרויקט וכמובן עם איזה ספק.
 

יצירתיות, מקצועיות וזמינות

 
וי פתרונות דפוס ומוצרי פרסום פועלת במרץ כדי לספק ללקוחותיה תוצרים איכותיים ויצירתיים בהתאמה מושלמת לדרישותיהם ובמחירים טובים ביחס למתחרים. כמו כן, היא מעניקה את שירותיה המגוונים במסירות רבה, ומקפידה תמיד להיות זמינה עבור הלקוחות – ואין זה משנה אם מדובר בפרויקט מיתוג רחב היקף או בהדפסת פולדר או פד לעכבר.

לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת הצעת מחיר, צרו קשר עם וי פתרונות דפוס ומוצרי פרסום: 5615021 - 077,
055-8862704 או veredrouso@gmail.com.